x

Fiyat : 1250 TL

eğitimi satın al

Oyun Terapisi  Masal Terapisi Eğitici Eğitimi

Oyun Terapisi : Çocukların oyun yoluyla veya  oyuncaklar aracılığı ile iç dünyalarını ifade etmeleriyle ilgilenen özel terapi türüne “oyun terapisi” denir. Oyun terapisi, çocukların sosyal,bilişsel,uyum, duygu,düşüncelerini oyun ile ortaya koymalarını amaçlar.

 

 

 • Bilgi ve Kayıt : 0543 965 1490
 • Eğitim sonunda 0545 965 1490 nolu hattımıza sertifikalarınızın gönderilmesi için adres bilginizi göndermeniz gerekmektedir.Sayfadan indirilen sertifika örnek amaçlıdır.Program ile İlgili Önemli Notlar
  Sertifikalar eğitim süresi bittikten sonra 7 iş günü içerisinde sizlere ulaştırılır.
  Eğitim şekli uzaktan eğitimdir. Türkiye’ nin her yerinden eğitime katılabilirsiniz.

  Online Eğitime Kimler Katılabilir

  Eğitime herkes katılabilir.

  Belge veriliyor mu?

  Üniversite ve Akademi onaylı belge verilmektedir.

  Online Belge ne işime yarar

  Bu eğitim ile birlikte onaylı ve geçerli bir belgeye sahip olabilir,kariyerinizde yükselebilir,iş imkanlarınızı arttırabilir,mevcut konumuzda yükselebilir,cvnize ekleyebilir,cv ekleme sitelerinde herkesten 1 adım önde olabilir,uzmanlığınızı belgeleyebilir ve eğitmenlik yapabilirsiniz.

  İş ilanları için belgeyi nerelere eklemeliyim?

  İş arıyorsanız belgelerinizi cv siteleri,secretcv.com , kariyer.net , eleman.net gibi web sitelerine eklemeniz faydanıza olacaktır.

  Bu eğitimle ilgili kampanya var mı?

  Evet detaylar için bizle iletişime geçiniz.


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/vhosts/seminerizle.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-kurumsalv2/part/single/benzer.php on line 3